Koparka kryptowalut Bitcoin praca pieniądze

Koparka kryptowalut Bitcoin praca pieniądze
Współpraca za: 1.00 PLN
Typ:Prywatne
Rodzaj:Współpraca
Gatunek:Kontraktowa
Stan:Bez doświadczenia
Opcja:Freelance
Publikacja:ID: 46389
Kategoria:Praca » Informatyka i automatyka
Lokalizacja:Polska » łódzkie »
Opis:

Co potrzeba by stworzyć super wydajna mega maszynę do wydobywania krypto waluty.

• Po pierwsze komputer PC lub laptop z dostępem do sieci

• Minimum 15-20 minut dziennie

• Zainstalowanej przeglądarki internetowej jak Firefox lub chrome

• chęci zarabiania 1 BTC miesięcznie lub więcej.

Spokojnie nie musisz katować swojego komputera nie musisz go pozostawiać cały czas włączonego , nie będziesz miał mega rachunków za prąd.

Po prostu korzystając codziennie z sieci , przeglądając strony www czy tez wiadomości na fb , emailu itd będziesz zarabiać.

Zaczynamy - jak to działa w praktyce

Jak już pewnie wiecie zęby wydobyć 1 BTC trzeba potężnej mocy obliczeniowej a tez nie ma co ukrywać ze ta trudność rośnie .

Ja chce wam pokazać jak stworzyć siatkę mini koparek która razem da wam mega moc obliczeniowa a co za tym idzie wydobycie od 1 do nawet kilkunastu btc miesięcznie średnio przy kursie 7 tys $ to bagatela ponad 22 tys zł miesięcznie .

Kazda krypto waluta w tym tak popularny bitcoin - w skrócie btc składa się z sito-hi czyli porównując groszy do 1 zł to cześć składowa .Jak wiecie grosz do grosza daje nam 1 zł tak samo satohi do satoshi da nam 1 btc i tu jest sens naszych działań.

Ale jak sie domyślacie sami nie uzbieracie 1 btc w satoshi w miesiąc

Jak wydobywamy jak zarabiamy

Wydobywanie naszego BTC w sposób standardowy zajęło by nam wiele lat my zaś korzystając normalnie z komputera uzbieramy taka wartość w miesiąc.

Po pierwsze należy zainstalować dodatek do przeglądarki

link do strony poniżej

Zalogować się używając na przykład standardowo adresu e mail lub konta w portalu społecznościowym i ustawić kopanie na dowolna wartość . Jaka wartość?? Nie ma to znaczenia może być to minimalna może być w połowie skali może i być maksymalna ale uwaga takie kopanie w tle zużywa wasza moc obliczeniowa wiec jak macie słaby sprzęt lub aktualnie używacie swojego pc lub laptopa do innych celów ustawcie optymalnie na najniższą .

W ten sposób normalnie korzystając z komputera udostępniacie cześć swojej mocy obliczeniowej a za to dostajecie satoshi co jak wiecie jest częścią składowa naszego bitcoina.

I co dalej??

Jak już się pewnie domyślacie sami 1 btc nie wykopiecie lub zajmie wam to lata .

Ale tu zdradzę wam następny tryb działania nasze mega koparki zaproście do tego systemu znajomych , kolegów koleżanki po przez swój link polecający jeżeli oni zaczyna kopać tak jak wy zbieracie nie tylko swoje satoshi ale i cześć ich oni zaprósza następne osoby i z tych osób macie następne satoshi dla siebie i tak aż do 10 poziomu poleceń.

I tu pewnie wasze zniechęcenie się pojawia . Ja to rozumiem bo i ja miałem mieszane uczucia ale spokojnie . Na początku dałem post na fb i twiterze i dość szybko bo w przeciągu kilku dni przekonałem się że to samo działa z moich 2 linków miałem już 3 poleconych i z ich linków następnych to dało już w sumie 7 poleconych łącznie.

A wiec postanowiłem iść trochę dalej i zacząłem zamieszczać ogłoszenia w darmowych portalach ogłoszeniowych o takiej możliwości zarobku , czasem w komentarzu zamieściłem takową informacje zamieszczają swój link polecający .

Pierwsze winniki

Tylko w 25 dni przekonałem się ze to działa zamieszczając w rożnych portalach ogłoszeniowych 1 ogłoszenie dziennie i w komentarzach podając link i opis metody doszedłem do 76 poleconych pierwszego stopnia a oni sami zapraszali dalej i tylko w przeciągu tych 25 dni moje oczy cieszyło ponad 724 osoby pracujące na swój i mój 1 btc miesięcznie po pierwszych 30 dniach zamknąłem bilans na 823 poleconych przestając wo-gule dawać o tym informacji a to przełożyło się na 0,8 BTC to jak policzycie 18 tys zł bez 1 zł straty ani inwestycji .

Link:http://get.cryptobrowser.site
Tagi:, , , , , , ,
Promocja:PREMIUM 180Oglądalność: 11
raport
Preferuj spotkania osobiste
Spotkaj się z oferentem osobiście
Wybierz jakieś bezpieczne miejsce
Nigdy nie wysyłaj pieniędzy
Nigdy nie płać za coś z góry
Nie wysyłaj pieniędzy na ślepo
Uważaj jakie dane podajesz
Chroń swoje dane osobowe
Szczególnie dane sensytywne
Zgłoś podejrzaną ofertę
Oferta wygląda na podejrzaną?
Zgłoś naruszenie regulaminu