Szkolenia, korepetycje

Zakres:
dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Szkolenie BPMN dla zaawansowanych
Szkolenie BPMN dla zaawansowanych 1 890.00 PLN

BPMN 2.0 – KURS ZAAWANSOWANY Data: 4-5 lipca Miejsce: Warszawa Cena: 1890zł + VAT Dla kogo jest ten kurs? Dla wszystkich zaawansowanych z z... czytaj dalej »

Praca licencjacka i magisterska
Praca licencjacka i magisterska 100.00 PLN

Pracujesz i studiujesz? Nie masz czasu na napisanie pracy dyplomowej? A może nie wiesz jak się do tego zabrać? Dobrze trafiłaś/eś! Napisz... czytaj dalej »

Język angielski  gramatyka
Język angielski gramatyka 30.00 PLN

JĘZYK ANGIELSKI GRAMATYKA starsze klasy szkoły podstawowej – liceum – technikum - dorośli Jednorazowa lub dłuższa pomoc: ● w przygotowaniu ... czytaj dalej »

Kurs na wózki widłowe. Uprawnienia UDT.
Kurs na wózki widłowe. Uprawnienia UDT. 550.00 PLN

Kurs na wózki widłowe. Uprawnienia UDT. Prowadzimy kursy i szkolenia dla firm i osób indywidualnych. Zapisy codziennie - kursy w trybie ci... czytaj dalej »

Korepetycje/
Korepetycje/ 10.00 PLN

Firma korepetytorska BUKI poszukuje nauczycieli (korepetytorów) różnych dziedzin w całej Polsce. Wymagania: - ukończona specjalizacja z za... czytaj dalej »

Magazynier, kurs na wózek widłowy. Uprawnienia UDT.
Magazynier, kurs na wózek widłowy. Uprawnienia UDT... 950.00 PLN

Magazynier, kurs na wózek widłowy. Uprawnienia UDT. Kurs magazyniera z uprawnieniami UDT na wózki widłowe, daje Ci możliwość zdobycia lepsz... czytaj dalej »

Kursy i uprawnienia na podesty ruchome, podnośniki koszowe i zwyżki.
Kursy i uprawnienia na podesty ruchome, podnośniki... 650.00 PLN

Kursy i uprawnienia na podesty ruchome, podnośniki koszowe i zwyżki. Oferujemy kompleksowe szkolenia na podesty ruchome w kat. IP z egzamin... czytaj dalej »

Kurs na hds, uprawnienia UDT.
Kurs na hds, uprawnienia UDT. 750.00 PLN

Kurs na HDS, uprawnienia UDT. Mając na uwadze ciągłe zmiany na rynku pracy i zapotrzebowanie na szkolenia, wychodzimy z ofertą skierowaną d... czytaj dalej »

Rekrutacja kierowców dla wielkich firm
Rekrutacja kierowców dla wielkich firm 100.00 PLN

Szkolenia floty realizowane jest głównie dla kierowców w celu podniesienia bezpieczeństwa i ograniczenia kosztów. Bezpieczna flota charakter... czytaj dalej »

Rekrutacja kierowców dla wielkich przedsiębiorstw
Rekrutacja kierowców dla wielkich przedsiębiorstw... 100.00 PLN

Szkolenia floty prowadzone jest zazwyczaj dla uczestników ruchu drogowego w celu poprawy poziomu bezpieczeństwa i ograniczenia kosztów. Bezp... czytaj dalej »