Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Kwalifikowany pracownik ochrony
Kwalifikowany pracownik ochrony2 250.00 PLN

Firma P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY Miejsce pracy: Skarżysko - K... czytaj dalej »

Jak budować biznes nie wydając ani złotówki?
Jak budować biznes nie wydając ani złotówki?~ 2 400.00 PLN

Wstęp do programu jest bezpłatny. Nie ma żadnych miesięcznych abonamentów. Nie ma żadnych zobowiązań nakazujących. To nie jest piramida fina... czytaj dalej »

Od zaraz, umowa. Nie mlm. Duże dochody.
Od zaraz, umowa. Nie mlm. Duże dochody.1.00 PLN

Nowość ! Praca dla dużej Polskiej firmy na umowę, bez żadnych inwestycji. Pracujesz w swym rejonie jak i poprzez internet, w dowolnie wybran... czytaj dalej »

Tancerki z doświadczeniem lub bez
Tancerki z doświadczeniem lub bez30 000.00 PLN

Zwiedzaj, zarabiaj i baw się! Poszukujemy atrakcyjnych, świadomych swoich wdzięków i zmysłowych dziewczyn z doświadczeniem lub bez na stanow... czytaj dalej »

Hostessy na wakacje
Hostessy na wakacje15 000.00 PLN

Najbardziej prestiżowe kluby powiększają zespół! W związku z POCZĄTKIEM SEZONU rozpoczynamy nabór na stanowiska: - HOSTESSA Dlaczego warto u... czytaj dalej »

Promotorki na wakacje
Promotorki na wakacje10 000.00 PLN

Praca na promocji ! Centrum Bratysławy Chcesz szybko sobie zarobić w wakacje? Zgłoś się do mnie.  Oferuję Ci: - zakwaterowanie 5 minut drogi... czytaj dalej »

Tancerki Wrocław! Pokazy taneczne Pole Dance
Tancerki Wrocław! Pokazy taneczne Pole Dance~ 8 000.00 PLN

Zatrudnimy atrakcyjne i pewne siebie dziewczyny do stabilnej i długofalowej pracy do najbardziej prestiżowego klubu we Wrocławiu. Charakte... czytaj dalej »

Sprzątanie Katowice
Sprzątanie Katowice2 250.00 PLN

Firma P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. utrzymania czystości Miejsce pracy: Katowice... czytaj dalej »

Ciekawa i dochodowa praca w domu lub zdalna!
Ciekawa i dochodowa praca w domu lub zdalna!~ 2 450.00 PLN

Proponuję legalną, prostą i sprawdzoną pracę w domu /lub w innym dogodnym miejscu/ - z dobrym zarobkiem! Zarobisz niemałe pieniądze /nawet d... czytaj dalej »

Praca sprzątanie wagonów
Praca sprzątanie wagonów18.00 PLN

Firma Wars S.A. poszukuje osób chętnych do sprzątania wagonów na stacji postojowej Białystok PKP. Umowa zlecenie, stawka 18 brutto za godzin... czytaj dalej »