Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Praca sprzątanie wagonów
Praca sprzątanie wagonów18.00 PLN

Firma Wars S.A. poszukuje osób chętnych do sprzątania wagonów na stacji postojowej Białystok PKP. Umowa zlecenie, stawka 18 brutto za godzin... czytaj dalej »

Projektowanie mechaniczne CAD
Projektowanie mechaniczne CAD70.00 PLN

Witam. Poszukuję pracy lub zleceń na wykonanie dokumentacji technicznej / produktowej 2D bądź 3D, jak również przełożenie dok. technicznej ... czytaj dalej »

Platformy wiertnicze -aplikowanie cv
Platformy wiertnicze -aplikowanie cv1.00 PLN

Treść ogłoszenia : poszukiwani kandydaci do składania Cv dla baz kadr , na światowe złoza wydobywcze . Anglia,Norwegia , Holandia i inne kr... czytaj dalej »

Dozywotnia pensja
Dozywotnia pensja0.10 PLN

Poznaj i wykorzystaj okazję zarobienia w najbardziej dochodowym biznesie. Dotyczy bardzo korzystnej inwestycji w rozwój firmy Sky Way - nowo... czytaj dalej »

Jak budować biznes nie wydając ani złotówki?
Jak budować biznes nie wydając ani złotówki?2 400.00 PLN

Wstęp do programu jest bezpłatny. Nie ma żadnych miesięcznych abonamentów. Nie ma żadnych zobowiązań nakazujących. To nie jest piramida fina... czytaj dalej »

Prace w domu
Prace w domu1 100.00 PLN

Różne prace w domu na dogodnych warunkach dla siebie , oferty aktualne w całym kraju, bez ograniczeń co do ilości ich wyboru.Produkty są dos... czytaj dalej »

Stomatolog Opole
Stomatolog Opole200.00 PLN

Zatrudnię STOMATOLOGA!!! W Opolu Praca dodatkowa 2 dni w tygodniu (warunki zatrudnienia do uzgodnienia na rozmowie) Preferowany kontakt tele... czytaj dalej »

Od zaraz, umowa. Nie mlm. Duże dochody.
Od zaraz, umowa. Nie mlm. Duże dochody.1.00 PLN

Nowość ! Praca dla dużej Polskiej firmy na umowę, bez żadnych inwestycji. Pracujesz w swym rejonie jak i poprzez internet, w dowolnie wybran... czytaj dalej »

Kelnerki Wrocław! Od zaraz!
Kelnerki Wrocław! Od zaraz!4 000.00 PLN

WROCŁAW!  Poszukujemy uśmiechniętych, charyzmatycznych i przede wszystkim przebojowych kandydatek na stanowisko Kelnerki lub Barmanki. ... czytaj dalej »

Barmanki Klubowe na Weekendy! Wrocław Centrum!
Barmanki Klubowe na Weekendy! Wrocław Centrum!3 000.00 PLN

Miejsce na Reklamę! Zobacz przykład. Miejsce na Reklamę! Zobacz przykład. BARMANKI KLUBOWE na weekendy! 3 dni w tygodniu! Tygodniówki! Skocz... czytaj dalej »