Produkcja i przetwórstwo

Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Krawcowa miarowa
Krawcowa miarowa2 600.00 PLN

Dzień dobry, poszukuję pracownika na stanowisko Krawcowa miarowa. Miejsce pracy: Kraków (ul. Ciepłownicza) Zakres obowiązków: - wykonywanie ... czytaj dalej »

Ślusarz przemysłowy
Ślusarz przemysłowy45.00 PLN

Dla swojego Klienta, jednego z wiodących producentów wyrobów stalowych w Europie, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Ślusarz przemysłowy ... czytaj dalej »

Operator produkcji
Operator produkcji3 600.00 PLN

Firma Anplast to producent płyt PVC z wieloletnim doświadczeniem na rynku tworzyw sztucznych. Obecnie do swojego Zakładu Produkcyjnego w Opo... czytaj dalej »

Pracownik produkcji
Pracownik produkcji2 250.00 PLN

Lokalizacja Zawierciu, Pilicy, Kluczach Wymagania: gotowość do pracy w systemie zmianowym/czterobrygadowym, zdolności manualne, chęć do prac... czytaj dalej »

Monter stolarki
Monter stolarki2 500.00 PLN

ARK Agencja Pracy (nr cert 6145) dla swojego Klienta z Zawiercia pilnie poszukuje pracowników na stanowisko - monter stolarki PCV Wymagania:... czytaj dalej »

Przyjmę na praktykę stolarską, Stolarz, Uczeń
Przyjmę na praktykę stolarską, Stolarz, Uczeń500.00 PLN

Przyjmiemy ucznia na praktykę w zawodzie stolarz w Nowym Targu. Wymagania: - chęć zdobycia wiedzy i nauki zawodu - punktualność - rzetelność... czytaj dalej »

SilkArs zatrudni krawcową/szwaczkę
SilkArs zatrudni krawcową/szwaczkę2 250.00 PLN

SilkArs zatrudni krawcowe, szwaczki z doświadczeniem do produkcji jedwabnej odzieży damskiej. Miejsce pracy: Ropczyce centrum, ul. Rynek 7 W... czytaj dalej »

Operator wykrawarki laserowej CNC
Operator wykrawarki laserowej CNC2 500.00 PLN

Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Z powodzeniem realizujemy projekty rekru... czytaj dalej »

Pracownik produkcji / pakowacz
Pracownik produkcji / pakowacz11 111.00 PLN

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji. Obecnie dla naszego francuski... czytaj dalej »

Operator urządzeń/Praca fizyczna
Operator urządzeń/Praca fizyczna2 500.00 PLN

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). W związku z rozwojem nasz ... czytaj dalej »