Hydraulik- Niemcy
Oferta pracy12.19 PLN
Typ:Agencja pracy
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem
Opcja:Pełny etat

Publikacja:ID: 205518
Kategoria:Budownictwo, inżynieria
Lokalizacja:Polska » łódzkie » (pokaż na mapie)
Opis:

Posiadasz doświadczenie jako Hydraulik?

Szukasz pracy jako Hydraulik w Niemczech?

Dołącz do nas, razem możemy osiagnąć nasze wspólne cele!

Firma Piening należy do jednych z największych usługodawców w branży elektrycznej, hydraulicznej, automatyki i serwisu przemysłowego.

Od 35 lat cieszymy sie zaufaniem naszych klientów z całych Niemiec a przede wszystkim zadowoleniem 8.000 pracownikow, którzy pracują w naszej firmie.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy od zaraz:

Hydraulik

Miejsce pracy: całe Niemcy

Stosunek pracy: stałe zatrudnienie

Czas trwania umowy: nieokreślony

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Twoje obowiązki:

• Instalacje systemów sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych

Oferujemy:

• Niemiecką umowe o pracę, zawartą na czas nieokreślony - z nami jako pracodawcą

• Atrakcyjne wynagrodzenie 12,19 - 12,50 EUR/h brutto

• Dieta w wysokości 40 EUR - za dzień pracujący,

50 EUR netto - dla osób mobilnych

• Dodatek do nadgodzin + 25%

• Dodatkowe pieniądze na święta Bożego Narodzenia i urlop

• Organizacja zakwaterowania

• Wysokiej jakości bezpłatne ciuchy robocze, profesjonalne narzędzia

• Indywidualna opieka dysponenta

• Asystentki mówiące w jezyku polskim

• Organizacja ubezpieczenia zdrowotnego i zgłoszenie do urzędu skarbowego

• Dodatkowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

• Pełna pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń np. Kindergeld

Kurs niemieckiego:

• Darmowy intensywny 4 - tygodniowy kurs niemieckiego w Polsce, przed podjeciem pracy

• Zajęcia odbywaja sie: pon. - sob. (09:00 - 17:00)

• Podczas kursu: darmowe zakwaterowanie + wyżywienie

• Szkolenia: zwyżki nożycowe + SCC

• Po rozpoczęciu pracy w naszej firmie: 400 EUR netto

• GWARANCJA zatrudnienia w naszej firmie!

Nasze wymagania:

• Mile widziane wykształcenie jako hydraulik, monter sanitarny lub pokrewne

• Min. 2 letnie doświadczenie jako hydraulik

• komunikatywna znajomość jezyka niemieckiego

Nie znasz języka niemieckiego? To nie Problem! Oferujemy bezpłatne czterotygodniowe kursy języka niemieckiego.

• Prawo jazdy i samochód - mile widziane

• Umiejetność samodzielnej pracy

• Niezawodność i umiejętność pracy w grupie

Szukasz stałej pracy w Niemczech?

Oczekujesz uczciwego pracodawcy i dobrego zarobku?

Zgloś się do nas!

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!