Operator wózka widłowego (k/m) – Niemcy
Oferta pracy23 232.00 PLN
Typ:Agencja pracy
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem
Opcja:Pełny etat

Publikacja:ID: 208383
Kategoria:Pozostałe oferty
Lokalizacja:Polska » podkarpackie » (pokaż na mapie)
Opis:

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta, specjalizującego się w produkcji granulatu z tworzyw sztucznych, pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Bad Sobernheim (Rheinland - Pfalz)

Zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy!

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie i przejrzysty system awansów od 2. Miesiąca pracy ok. 1550€ netto!

• Przejrzysty system awansów

• Umowę o pracę na warunkach niemieckich

• Bezpłatny kurs języka niemieckiego

• Komfortowe warunki mieszkaniowe

• 30 dni urlopu w roku oraz dodatek urlopowy

• Talony na benzynę o wartości 40€

• Wsparcie w załatwianiu wszelkich spraw urzędowych

Zakres obowiązków:

• Skanowanie, załadunek i rozładunek towarów w tzw. Big bags zgodnie z przyjętymi zasadami

• Kontrola i napełnianie silosów

• Transport wewnętrzny towarów

• Przenoszenie towarów z 18 metrowych regałów przy pomocy wózka widłowego wysokiego składu

• Dbanie o czystość w miejscu pracy

Wymagania:

• Wytrzymałość fizyczna

• Samodzielność i poczucie odpowiedzialności

• Aktualne uprawnienia na wózek widłowy

• Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2– wymóg konieczny

• Gotowość do pracy zmianowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Operator wózka widłowego na adres e-mail:

Concept Plus Sp. z o.o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

| Tel.

W razie pytań zachęcamy również do kontaktu telefonicznego.

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!