Pomocnik w dziale obróbki metalu (k/m) – Holandia
Oferta pracy23 232.00 PLN
Typ:Agencja pracy
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem
Opcja:Pełny etat

Publikacja:ID: 208384
Kategoria:Pozostałe oferty
Lokalizacja:Polska » podkarpackie » (pokaż na mapie)
Opis:

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta z branży odlewnictwa aluminium pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Oldenzaal

Zakres obowiązków:

• Standardowe czynności w zakresie odlewnictwa

• Obsługa maszyn

• Mechaniczna obróbka metali

• Kontrola jakości

• Ewentualnie dalsza obróbka

Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz:

• Zaangażowania w pracę

• Doświadczenie w obróbce metalu mile widziane, ale zatrudnienie osoby bez doświadczenia, także możliwe

• Wytrzymałości fizycznej

• Zdolności do pracy w grupie

• Zdolności do szybkiego przystosowywania się

• Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie co najmniej podstawowym

Na co możesz liczyć z naszej strony:

• Możliwość zatrudnienia na dłuższy okres

• Umowę na warunkach holenderskich (wiekówka nie obowiązuje)

• Wynagrodzenie w wysokości od 9,87 € brutto/h w zależności od doświadczenia, po roku 11,65 € brutto/h

• Dopłatę do dojazdu: od 10. Km – 0,10 €/km, powyżej 50 km – 4 € netto/dzień

• Różnorodny zakres obowiązków

• Komfortowe zakwaterowanie po stronie niemieckiej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Pomocnik w dziale obróbki metalu na adres e-mail:

Concept Plus Sp. z o.o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

| Tel.

W razie pytań zachęcamy również do kontaktu telefonicznego.

Link:http://cp-personal.com

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!