Serwisant do prac na wysokości w dziale utrzymania sieci Play
Oferta pracy4 500.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Bez doświadczenia
Opcja:Pełny etat

Publikacja:ID: 213930
Kategoria:Telekomunikacja
Lokalizacja:Polska » dolnośląskie » (pokaż na mapie)
Opis:

Epsilon Marek Nowakowski

Firma Epsilon Marek Nowakowski od 15 lat działa na rynku telekomunikacyjnym a od 11 lat jest ściśle związana z P4 Sp. z o.o. (PLAY). Nasza firma zajmuję się budową stacji bazowych jak i utrzymaniem sieci.

Nasz zespół składa się z młodego i dynamicznego składu.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Serwisant do prac na wysokości w dziale utrzymania sieci

Opis stanowiska:

• Prace związane z utrzymaniem stacji bazowych

• Wykonywanie pracy na wysokościach, prace alpinistyczne

• Serwis okablowania oraz anten na masztach (sieć GSM/UMTS/LTE)

• Przegląd instalacji na stacjach bazowych

• Wymiana sprzętu telekomunikacyjnego

• Wykonywanie dokumentacji technicznej

• Możliwość przeszkolenia do pracy na wysokości

Wymagania:

• Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości, mile widziane doświadczenie w pracy na wysokości

• Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami

• Dyspozycyjność do pracy w systemie dyżurowym

• Prawo jazdy kat. B

• Umiejętność pracy świadomej i odpowiedzialnej

• Mile widziane uprawnienia SEP

• Znajomość specyfiki pracy na stacjach bazowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Szkolenia i kursy

• Możliwość poznawania nowoczesnych technologii

• Wyposażenie niezbędne do wykonywania pracy

• Przyjazny system wdrożenia do firmy

• Prace wśród prawdziwych pasjonatów

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!