Operator dźwigu, Francja
Oferta pracy2 000.00 PLN
Typ:Agencja pracy
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Z doświadczeniem
Opcja:Pełny etat

Publikacja:ID: 213931
Kategoria:Budownictwo, inżynieria
Lokalizacja:Polska » śląskie » (pokaż na mapie)
Opis:

PowerJobs - agencja pracy tymczasowej dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Operator dźwigu

Numer ref. ODŹ/07/19

LOKALIZACJA: FRANCJA/ALPY

Zadania:

• Obsługa żurawia wieżowego Potain (IGO21, MD238, MD310, MDT98, MDT178, MDT218, MDT219)

• Wykonywanie prac związanych z obsługą dźwigu na budowie

Wymagania:

• Udokumentowane doświadczenie na stanowisku operator dźwigu min. 3 lata

• Aktualne uprawnienia do obsługi dźwigu

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie/projekty długoterminowe

• Wynagrodzenie za 152/h około 2100 euro netto miesięcznie

• Możliwość pracy w nadgodzinach - płatne według francuskiego prawa

• Dla osoby ze znajomością języka francuskiego 100 euro

• Zwrot kosztów amortyzacji 100 euro/miesiąc - w przypadku wyjazdu własnym samochodem do Francji

• Program rekomendacyjny - 100 euro/netto - za polecenie pracownika

• Po przepracowaniu 2 miesięcy - zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w wysokości 50 euro

• Polska umowa o pracę

• Opieka polskiego koordynatora

• Zapewniona odzież robocza

• Zwrot za badania

CV prosimy przesyłać na adres:

Tel. Lub

Link:http://powerjobs.pl

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!