Kelnerki bez doświadczenia
Oferta pracy12 000.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferta pracy
Gatunek:Etatowa
Stan:Bez doświadczenia
Opcja:Pełny etat

Publikacja:ID: 214702
Kategoria:Praca sezonowa, dorywcza
Lokalizacja:Polska » małopolskie » (pokaż na mapie)
Opis:

W związku z początkiem sezonu szukamy nowych osób do naszego teamu w Bratysławie.

Wymagania:

• ukończone 18 lat

• zdolność do pracy w pełnym wymiarze czasu

• angielski na poziomie B2

• nie wymagamy doświadczenia!

Warunki pracy:

• przeszkolenie na każde stanowisko

• wysokie pensje (średnio 800€ tygodniowo)

• ochrona (wszystkie kluby są wyposażone w kamery i ochroniarzy przy wejściu)

• zakwaterowanie (mieszkanie w centrum Bratysławy, niedaleko miejsca pracy)

• zwracamu koszty przyjazdu do Bratysławy

• słowacka umowę o pracę

• miła atmosfera

Obowiązki: ​

• obsługa klientów

• podawanie drinków i szampanów

Dołącz do naszej rodziny już teraz! Zadzwoń lub wyślij CV

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!