Region: dolnośląskie

Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Certyfikat Kompetencji Zawodowej rzeczy/osób, fv vat, bez ZUS
Certyfikat Kompetencji Zawodowej rzeczy/osób, fv vat, bez ZUS350.00 PLN

Nawiąże współpracę z firmami transportowymi, dla których użyczę certyfikat kompetencji zawodowych w drogowym transporcie rzeczy oraz osób Z... czytaj dalej »

Szamba żelbetowe / betonowe - Wrocław i okolice
Szamba żelbetowe / betonowe - Wrocław i okolice1 600.00 PLN

" JAKOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ" - to motto naszej firmy! Firma JA-CK posiada wieloletnie doświadczenie jako producent zbiorników żelbetowyc... czytaj dalej »

Instruktor Fitness
Instruktor Fitness0.01 PLN

REKRUTACJA TRWA! WPISOWE 0 ZŁ! NIE WYMAGAMY MATURY! Szkoła Policealna GoWork.pl zaprasza do zapisów na kierunek Instruktor Fitness! Co zdobę... czytaj dalej »

Specjalista ds. Zarządzania zasobami ludzkimi
Specjalista ds. Zarządzania zasobami ludzkimi0.01 PLN

REKRUTACJA TRWA! WPISOWE 0 ZŁ! NIE WYMAGAMY MATURY! Szkoła Policealna GoWork.pl zaprasza do zapisów na kierunek Zarządzanie zasobami ludzkim... czytaj dalej »

Opiekun medyczny
Opiekun medyczny0.01 PLN

REKRUTACJA TRWA! WPISOWE 0 ZŁ! NIE WYMAGAMY MATURY! Szkoła Policealna GoWork.pl zaprasza do zapisów na kierunek Opiekun medyczny! Co zdobędz... czytaj dalej »

Opieka za dożywocie
Opieka za dożywocie0.10 PLN

Opieka za dożywocie -uczciwa oferta.Malżeństwo , wykształcenie wyższe, pracowici ,sumienni ,uczciwi zaopiekuje się osobą starszą w zamian za... czytaj dalej »

Audi A3 okazja
Audi A3 okazja17 500.00 PLN

Audi A3 zadbane, przegląd ważny do 03/2020, OC/AC do 03/2020, serwisowany, pełna dokumentacja, książka serwisowa, dwa komplety opon z alumin... czytaj dalej »

Zdrowie i produkty ziołowe, które pomagają
Zdrowie i produkty ziołowe, które pomagają1.00 PLN

OKG ma rozwiązanie, które pomaga na co dzień wzmocnić Twoje zdrowie z rzadkich i unikalnych produktów wykonanych z czystej natury i naturaln... czytaj dalej »

Pielęgniarka/ Pielęgniarz  | Monachium | Niemcy
Pielęgniarka/ Pielęgniarz | Monachium | Niemcy13.00 PLN

VIOMEDA - because it´s about you! Serdecznie witamy i życzymy wielu wyzwań oraz sukcesów w nowej pracy! Przekonajcie się Państwo o wysokiej... czytaj dalej »

Sprzedam pawilon handlowy, Wrocław, ul. Bezpieczna (Różanka)
Sprzedam pawilon handlowy, Wrocław, ul. Bezpieczna (Różanka)65 000.00 PLN

Sprzedam pawilon handlowy położony we Wrocławiu przy ul. Bezpiecznej (osiedle Różanka). Powierzchnia 64 m2. Obiekt przystosowany do branży h... czytaj dalej »