Region: kujawsko-pomorskie

Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Kurs sekretarki medycznej
Kurs sekretarki medycznej529.00 PLN

SKK Bydgoszcz zaprasza na kurs Sekretarka Medyczna. System zajęć: od poniedziałku do piątku, 2 lub 3 razy w tygodniu w godzinach popołudniow... czytaj dalej »

Opiekunka Osób Starszych
Opiekunka Osób Starszych6 000.00 PLN

Zakres obowiązków: -prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie) -opieka nas osoba podopieczna (hig... czytaj dalej »

Szafa na wymiar kujawsko-pomorskie MACmeble
Szafa na wymiar kujawsko-pomorskie MACmeble1.00 PLN

Nasza firma MACmeble bardzo chętnie pomoże Ci w doborze optymalnych rozwiązań, ponieważ wyjątkowe wzornictwo oraz funkcjonalność naszych meb... czytaj dalej »

Złota rączka - remonty Bydgoszcz
Złota rączka - remonty Bydgoszcz1.00 PLN

Wysoka jakość świadczonych usługi remontowe oraz zadowolenie klienta to nasz priorytet. Na każdym etapie nasi wykwalifikowani i certyfikowan... czytaj dalej »

Sufit podwieszany Bydgoszcz Wasz Monter usługi remontowe
Sufit podwieszany Bydgoszcz Wasz Monter usługi remontowe1.00 PLN

Planują Państwo remont lub odświeżenie swojego mieszkania, a może wykończenie nowego wnętrza? W każdym z tych przypadków gwarantujemy, że so... czytaj dalej »

Detektyw Detkontrol
Detektyw Detkontrol100.00 PLN

Detektyw Detkontrol oddaje do Państwa dyspozycji profesjonalistów i pasjonatów pracy detektywistycznej. Nasze doświadczenia pozwalają działa... czytaj dalej »

Skup Aut Kasacja każdy stan
Skup Aut Kasacja każdy stan 1 000.00 PLN

Skupujemy auta osobowe, dostawcze i ciężarowe, każdą markę i model, w każdym stanie technicznym i wizualnym. Płacimy gotówką od ręki, załatw... czytaj dalej »

Sprzedam elektryczna maszynke do zakreconego ziemniaka
Sprzedam elektryczna maszynke do zakreconego ziemniaka1 250.00 PLN

Maszynka elektryczna do zakreconego ziemniaka użyta raz z powodu rezygnacji z gastronomi.Maszynka robi zakreconego ziemniaka oraz tzw.krecio... czytaj dalej »

Kurs kosztorysowania
Kurs kosztorysowania850.00 PLN

Już dziś zapisz się do SKK w Bydgoszczy! Od ponad 20 lat działamy zarówno na lokalnym jak i ogólnopolskim rynku edukacyjnym, z powodzeniem p... czytaj dalej »

Kurs Grafika komputerowa I stopnia
Kurs Grafika komputerowa I stopnia1 100.00 PLN

Już dziś zapisz się do SKK w Bydgoszczy Od ponad 20 lat działamy zarówno na lokalnym jak i ogólnopolskim rynku edukacyjnym, z powodzeniem po... czytaj dalej »