Ogłoszenie archiwalne

Pokojówka sprzątanie domków letniskowych

Agencja zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje kandydatów na stanowisko: Osoba do sprzątania domków letniskowych
Miejsce pracy:
Belgia, Manhay
Praca na polskiej umowie zlecenie (każdy kandydat musi być ubezpieczony na 30 dni przed rozpoczęciem pracy i mieć odtrącane składki)
 praca do końca sierpnia/ września 2017 roku

Zakres obowiązków:
• Dbanie o porządek na terenie parku,
• Sprzątanie domów letniskowych, pomieszczeń sanitarnych, pomieszczeń z zapleczem kuchennym
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B)
• Preferowane osoby z miłą aparycją, komunikatywne, energiczne,
• Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Darmowe zakwaterowanie
• Miłą atmosferę w miejscu pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: z.bozowska@derksen-polska.pl oraz o kontakt telefoniczny +48 575 100 025

Oferuje pracę za
4 700,00 zł

Typ Prywatne
Rodzaj Oferuje pracę
Gatunek Etatowa
Stan Bez doświadczenia
Opcja Freelance

Numer ID 115381
Dodano 2017.06.19
  • Zgłoś nadużycie
    Powód
  • Numer ogłoszenia: 115381
  • Liczba odsłon: 7