Ogłoszenie archiwalne

Architekt krajobrazu

Oferuje pracę

POSZUKUJEMY

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko :

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp.

Opis stanowiska:
 tworzenie koncepcji zagospodarowania terenów zieleni i ich projektowanie
 planowanie i projektowanie prac mających na celu poprawę stanu i jakości zieleni
 organizowanie i nadzór nad realizacją robót prowadzonych na terenach zieleni oraz odbiory robót
 nadzór nad realizacją własnych projektów
Oczekujemy:
 doświadczenie w branży ogrodniczo-projektowej
 umiejętność i doświadczenie w projektowaniu architektury krajobrazu przestrzeni
 znajomość kosztorysowania prac zieleniarskich
 wykształcenie architektoniczne w zakresie ogrodnictwa i pielęgnacji zieleni
 znajomość programu AutoCad i Skethup
 samodzielność, kreatywność i pomysłowość
 zdolności interpersonalne – komunikatywność
 prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
 stabilne zatrudnienie,
 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającej się firmie ,
 wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
 atrakcyjny i motywujący system wynagrodzeń

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy :
lub pod numerem telefonu : 609 001 516.

W CV prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2016 r., poz. 922)”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Dane kontaktowe

Oferent

Mirka

Gorzów Wielkopolski
lubuskie
Pokaż na mapie
Telefon kontaktowy 609 XXX XXX (pokaż)

Wyślij email
Typ Prywatne
Rodzaj Oferuje pracę
Gatunek Etatowa
Stan Z doświadczeniem
Opcja Pełny etat

Oferta Lokalna
Numer ID 121800
Dodano 2017.10.02
Ważność 35 dni
  • Pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
  • Obserwowane Usuń Obserwuj
  • Drukowanie ogłoszenia
  • Prośba o zdjęcia oferty
  • Zgłoszenie nadużycia
    Powód
  • Numer ogłoszenia: 121800
  • Liczba odsłon: 29