Ogłoszenie archiwalne

Kontroler jakośći - Czechy

Oferuje pracę

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe objąć stanowisko:

Kontroler Jakości

Miejsce pracy: BOSKOVICE - Czechy

Zadania:
• wizualna kontrola jakości komponentów i wyprodukowanego elementu (plastikowe części do aut)
• weryfikacja i raportowanie wad
• pakowanie zgodnie z wytycznymi
• praca przy maszynie – proste czynności produkcyjne

Wymagania:
• dokładność, staranność
• motywacja do pracy
• dobra organizacja pracy własnej
• doświadczenie - mile widziane

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• 100 kč brutto/h + bonus za cały przepracowany miesiąc
• darmowy dojazd oraz zakwaterowanie w kwaterach firmowych

Nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś!
Prosimy o dodanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji przez Human & Hunter agencję zatrudnienia o numerze 6664, dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych pracodawcom w związku z prowadzonymi przez firmę Human & Hunter procesami rekrutacyjnymi."

Dane kontaktowe

Oferent

Ania

Jastrzębie-Zdrój
śląskie
Pokaż na mapie
Telefon kontaktowy 790 XXX XXX (pokaż)

Wyślij email
Typ Agencja pracy
Rodzaj Oferuje pracę
Gatunek Etatowa
Stan Bez doświadczenia
Opcja Pełny etat

Oferta Lokalna
Numer ID 126609
Dodano 2017.11.14
Ważność 83 dni
  • Pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
  • Obserwowane Usuń Obserwuj
  • Drukowanie ogłoszenia
  • Zgłoszenie nadużycia
    Powód
  • Numer ogłoszenia: 126609
  • Liczba odsłon: 15