Ogłoszenie archiwalne

Senior Specialist FMCG

Oferuje pracę

People Sp. z o.o. - naszą firmę tworzą ludzie z pasją! Dołącz do jednego z naszych Teamów! Podejmij wyzwanie, stań się częścią Zespołu, zdobywaj kolejne doświadczenia z Nami!

#AcceptTheChallenge

Senior Consultant FMCG

Zadania:
Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych dla Klientów z branży FMCG.
Współpraca w obecnymi Klientami People oraz budowanie relacji z potencjalnymi partnerami firmy.
Prowadzenie spotkań z Klientami w celu budowania relacji biznesowych.
Samodzielnie pozyskiwanie projektów rekrutacyjnych.
Realizacja założonych planów i budżetów.
Pozyskiwanie najlepszych Kandydatów z rynku metodą bezpośrednią (direct search) i prowadzenie wywiadów kompetencyjnych z Kandydatami.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe.
Doświadczenia w pozyskiwaniu projektów rekrutacyjnych z obszaru FMCG.
Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2), pozwalająca na swobodną komunikację.
Determinacja i ambicja w osiąganiu założonych celów, kreatywność i elastyczność w obliczu trudności.
Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych.
Zaangażowanie i pasja w ciągłym doskonaleniu i poszerzaniu wiedzy z zakresu rekrutacji.
Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność efektywnego zarządzania czasem.

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet benefitów (opieka zdrowotna, Multisport).
Atrakcyjny system premiowy.
Lekcje języka angielskiego.
Wyjścia i wyjazdy integracyjne.
Realne szanse na rozwój zawodowy oraz awans.
Pakiet szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych.
Przyjazną atmosferę pracy.
Przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego zarówno dla ekspertów jak i dla przyszłych managerów.

Typ Firmowe
Rodzaj Oferuje pracę
Gatunek Etatowa
Stan Z doświadczeniem
Opcja Pełny etat

Numer ID 126613
Dodano 2017.11.14
  • Zgłoszenie nadużycia
    Powód
  • Numer ogłoszenia: 126613
  • Liczba odsłon: 1